EasyOZE Blog

Logo

EasyOZE

10 powodów, dla których warto wybrać ofertę od EasyOZE

Autorka: mgr Martyna Marlikowska
Wsparcie merytoryczne: dr inż. Krzysztof Bartczak

Fotowoltaika  |  Pompy ciepła  |  Magazyny energii elektrycznej  |  Klimatyzacja  |  Rekuperacja  |  Dotacje OZE

Większość klientów zainteresowanych instalacją fotowoltaiczną, pompą ciepła lub innymi OZE koncentruje się nie tylko na finalnej cenie instalacji, ale także wiarygodności firmy, realnych opiniach oraz profesjonalnych i dostępnych handlowcach, którzy po prostu znają się na rzeczy. Nasza firma powstała z pasji do odnawialnych źródeł energii, ale chcemy być także ponadprzeciętni w obsłudze Klienta. W związku z tym poniższe powody są dla nas niczym dekalog:

Spis treści

Powód nr 1

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi producentami, a komponenty, które oferujemy są najwyższej jakości dostarczane od znanych i zaufanych producentów.Chińskim komponentom mówimy – NIE!

  • konstrukcje fotowoltaiczne Corab, które spełniają kluczową normę europejską EN 1090 (najważniejsza norma, jakiej podlegają konstrukcje fotowoltaiczne),
  • magazyny energii oraz falowniki, w tym hybrydowe marki Corab Encore oraz Sofar,
  • moduły fotowoltaiczne: Risen Solar Technology, Canadian Solar, Longi Solar, Ja Solar, w tym stylowe FULL BLACK dla tych, którzy stawiają zarówno na jakość, jak i estetykę,
  • pompy ciepła: AIWA, DAIKIN, YORK.

Powód nr 2

Doświadczona ekipa montażowa sprawnie montuje instalacje fotowoltaiczne zarówno na dachu, jak i gruncie, a inne urządzenia OZE – w budynkach.
Zobacz niektóre z naszych realizacji!
Realizacje EasyOZE

Powód nr 3

Chcemy być nie tylko dokładni, ale też szybcy – realizacja nawet w 14 dni.

Powód nr 4

W cenie projekt PV wykonany przez certyfikowanego specjalistę.

Powód nr 5

Przez cały proces zakupu i montażu naszym Klientom towarzyszy osobisty opiekun realizacji, do którego można się zwrócić z każdym pytaniem.

Powód nr 6

U nas otrzymasz dłuższą gwarancję niż u konkurencyjnych firm – na okres 36 miesięcy oraz gwarancję producenta na wszystkie OZE.kalkulator fotowoltaiki

Powód nr 7

Każdy Klient przejdzie z nami szkolenie techniczne – wyjaśniamy wszystkie kwestie z zakresu przyłączenia do sieci, eksploatacji i konserwacji instalacji fotowoltaicznej.

Powód nr 8

Współpracujemy z największymi bankami, dzięki czemu nasi Klienci mają spore szanse na atrakcyjne finansowanie swojej inwestycji poprzez kredyt lub leasing. W cenie instalacji pozyskujemy dofinansowanie OZE!

Powód nr 9

Obserwuj nasze profile w social mediach, a nie raz Cię zaskoczymy – nie przegap okresowych rabatów i specjalnych okazji!

Powód nr 10

Obsługujemy Klientów na terenie całej Polski w domu Klienta lub w naszej siedzibie w centrum Olsztyna.

Zapraszamy do naszej prestiżowej lokalizacji – CEZAL Bussines Center, ul. ks. kard. S. Wyszyńskiego 1, lok. 1, bud. A, w godz. 8:00 – 16:00 od poniedziałku do piątku.

Siedziba EasyOZE

Ile kosztują instalacje OZE?

Ile kosztuje fotowoltaika? Ile kosztuje powietrzna pompa ciepła? Jakie są ceny klimatyzacji? A koszt rekuperacji?

Nie szukaj informacji w internecie, ile kosztuje fotowoltaika i inne OZE. Zadzwoń, a my wyliczymy cenę i moc instalacji dla Twojego domu lub firmy. Niezobowiązująco i w dobrej cenie. Naprawdę.

+48 504 105 826

biuro@easyoze.pl

easyoze.pl

Chcesz poznać nas bliżej? Zajrzyj koniecznie: Firma EasyOZE od kuchni

Ceny fotowoltaiki