EasyOZE Blog

Logo

EasyOZE

Specjaliści OZE “od kuchni” – poznaj firmę EasyOZE

Autorka: mgr Martyna Marlikowska
Wsparcie merytoryczne: dr inż. Krzysztof Bartczak

Możemy powiedzieć, że EasyOZE to firma związana z odnawialnymi źródłami energii i pozyskiwaniem dotacji. Jednak chcemy powiedzieć inaczej. EasyOZE to ludzie. Tworzą ją specjaliści OZE i nikt z nas tu nie jest przypadkiem. Chcielibyśmy być postrzegani jako eksperci OZE, jednak zdajemy sobie sprawę, że trzeba na to sobie zapracować.

Chcemy szerzyć wiedzę o odnawialnych źródłach energii, ułatwiać podejmowanie decyzji klientom oraz zmniejszać stężenie dwutlenku węgla w atmosferze. OZE to długoterminowa inwestycja obniżająca rachunki o co najmniej 50% i przynosząca same korzyści dla gospodarstwa domowego oraz natury wokół.

Pomysłodawcą i założycielem jest dr inż. Krzysztof Bartczak, którego w teorii i praktyce fascynuje nowoczesna technologia wprowadzana do branży OZE. Swoim entuzjazmem zjednał sobie ludzi, którzy każdego dnia tworzą zgrany zespół EasyOZE.

Spis treści
Easy OZE - firma fotowoltaiczna

EasyOZE - co to znaczy?

Zacznijmy od naszej nietypowej nazwy firmy – EasyOZE (czyt. izioze) oznacza “łatwe OZE“. Easy (z ang. łatwe), OZE – odnawialne źródła energii – to właśnie w nich się specjalizujemy. Co to właściwie jest? Nic innego jak:

  • instalacje fotowoltaiczne,
  • pompy ciepła,
  • inwertery (falowniki),
  • magazyny energii elektrycznej
  • inteligentne systemy zarządzania energią.

Są to urządzenia, które czerpią energię z niewyczerpywalnych źródeł w sposób przyjazny dla środowiska. A na tym nam bardzo zależy.

EasyOZE - kim jesteśmy?

Idziemy z duchem czasu i staramy się odpowiadać na aktualne potrzeby. W projekcie EasyOZE proponujemy szczegółową wycenę instalacji fotowoltaicznej zintegrowaną z pompą ciepła i magazynem energii lub innymi OZE wskazanymi przez Klienta. Wystarczy skorzystać z kalkulatora na stronie easyoze.pl i poprosić o niezobowiązującą e-ofertę. Można też po prostu do nas zadzwonić (tel. +48 571 533 663), abyśmy ją przygotowali. Warto zaznaczyć, że nasza oferta zawiera także rozbudowany Raport OZE dot. budynku Klienta, a to wszystko bezpłatnie. Następnie umawiamy się na spotkanie, podpisujemy umowę, ustalamy termin montażu i pomagamy w otrzymaniu dofinansowania. Proste prawda? (Niżej opisujemy ten proces bardziej szczegółowo).

Nasza wizja: Od zaangażowania i precyzji w najmniejszym detalu do globalnej wizji niezależności energetycznej.

Pracownicy Easy OZE

Naszymi kolejnymi projektami są: EasyDOTACJE oraz specjalistyczne narzędzie do sprzedaży fotowoltaiki Solares PRO.

Ale zacznijmy od początku.

Kalkulator fotowoltaiczny EASY

Naszym pierwszym narzędziem, jakie stworzyliśmy był kalkulator fotowoltaiczny EASY. W podstawowej wersji wylicza on moc i przedział cenowy dopasowane do klienta. Kalkulator fotowoltaiki jest bezpłatny, a wyliczenie trwa 30 sekund. Wystarczy wpisać swój średniomiesięczny rachunek za energię elektryczną oraz oznaczyć swoją lokalizację. Wyniki pokazują także okres zwrotu inwestycji, więc jest to także kalkulator opłacalności instalacji fotowoltaicznej.

Kalkulator instalacji fotowoltaicznej PRO

Po kalkulatorze EASY przyszedł czas na kalkulator fotowoltaiczny PRO – dzięki niemu można dokonać bardziej precyzyjnych wyliczeń. Wynik zobaczymy po ok. 15 minutach. Związane jest to z koniecznością zaznaczenia większej ilości odpowiedzi dotyczących naszego domu/firmy i zużycia energii elektrycznej, dzięki czemu jest to niemal równoznaczne z wizją lokalną. W tym przypadku najbardziej oczekiwane jest roczne zużycie energii elektrycznej dla maksymalnej precyzji obliczeniowej. Oczywiście na każdym etapie służymy pomocą w razie jakichkolwiek wątpliwości. Według nas zaufana i stabilna firma OZE reaguje na każdą potrzebę klienta.

Kalkulator pomp ciepła EASY i PRO

Kolejnym etapem był kalkulator pompy ciepła, dzięki któremu także bezpłatnie i w podobnym czasie można wyliczyć przedział cenowy i moc dopasowaną do danego klienta. W tym przypadku wyniki obliczane są na podstawie stref klimatycznych w wybranej lokalizacji, rocznego rachunku za ogrzewanie i jego typu. Z naszych kalkulatorów można korzystać na komputerze, telefonie, a także w stworzonej przez nas aplikacji EasyOZE dostępnej tylko w oficjalnych sklepach: Google Play i App Store.

opłacalność inwestycji w panele fotowoltaiczne, moc instalacji oze jak obliczyć

Oferta na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej

Jako specjaliści od odnawialnych źródeł energii nie zatrzymaliśmy się na samych kalkulatorach. I choć duma nas rozpiera, to postanowiliśmy działać kompleksowo, i to do końca. Klient po skorzystaniu z kalkulatorów EASY lub PRO otrzyma od nas na życzenie korzystną e-ofertę na instalację fotowoltaiczną połączoną z innymi OZE (według własnych potrzeb). Poprzedzone jest to wnikliwą analizą przeprowadzoną podczas rozmowy telefonicznej.

Oprócz oferty klient otrzymuje także Raport OZE. Jest to indywidualnie wygenerowany projekt instalacji fotowoltaicznej z wieloma cennymi informacjami, m.in. roczną produkcją energii elektrycznej, okresem zwrotu inwestycji, nasłonecznieniem w danej geolokalizacji, ekologicznymi korzyściami i informacjami o możliwych dofinansowaniach. Każdy dowie się, ile rocznie uratuje drzew, o ile mniej dwutlenku węgla wyemituje oraz ile zaoszczędzi, decydując się na instalacje OZE. Raport podpowie także, jak zwiększyć poziom autokonsumpcji w net-billingu i obniżyć rachunki za prąd. Wszystko po to, aby opłacalność fotowoltaiki była jak największa.

Zakup i montaż instalacji OZE

Gdy klient wyrazi wstępne zainteresowanie, umawia się na spotkanie w naszej siedzibie w Olsztynie lub w domu klienta na terenie całej Polski. Jest to rekomendowany sposób, który jest przy okazji wizją lokalną i zweryfikowaniem sytuacji na miejscu, jaka instalacja fotowoltaiczna będzie najoptymalniejsza. Na spotkaniu poruszymy wiele tematów, m.in. takich jak: dopasowana moc instalacji fotowoltaicznej, opłacalność paneli fotowoltaicznych, rachunek za prąd, nasz wpływ na poziom autokonsumpcji oraz nowy system rozliczania net-billing. Instalacja fotowoltaiczna bowiem, aby pracować optymalnie, potrzebuje współpracy z domownikami. Związane jest to ze zmianą nawyków, dbaniem o jak najniższy pobór energii i magazynowaniem jej.fotowoltaika ceny

 

Gdy klient na spotkaniu zdecyduje się na naszą ofertę, wtedy podpisujemy umowę. Jeśli zdecyduje się to zrobić po spotkaniu, umowę możemy podpisać online poprzez uwierzytelnioną platformę Autenti. Następnie dokonujemy zakupu najlepszej instalacji OZE u sprawdzonego producenta i ustalamy termin montażu wykonywany przez firmę montażową, która z nami współpracuje. Świadczymy pomoc na każdym etapie procesu, włączając w to obsługę posprzedażową i odpowiednie pokierowanie w zakresie gwarancji.

EasyDOTACJE

Wielu naszych klientów indywidualnych pytało o dofinansowanie i sposób jego pozyskania. Otworzyliśmy się na ten temat do tego stopnia, że zatrudniliśmy doradców, którzy po podpisaniu atrakcyjnej umowy z klientem opiekują się nim aż do momentu otrzymania przez niego środków na konto.

Staramy się dostarczać najświeższe informacje związane z dotacjami dla rolników i osób zainteresowanych instalacjami OZE. Nie straszny nam program Mój Prąd 5.0, Czyste Powietrze, Rozwój Małych Gospodarstw czy też Rolnictwo 4.0. Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszego bloga.

cena energii elektrycznej z rachunku na prąd, narzędzie do sprzedaży fotowoltaiki

Solares PRO - dla handlowców i firm OZE

Naszym ostatnim projektem jest narzędzie do sprzedaży fotowoltaiki, dzięki któremu proces sprzedażowy staje się krótszy i efektywniejszy. Możliwość szybkiego i precyzyjnego wyliczania ceny i mocy, projektowania i generowania oferty przyniesie korzyści obu stronom. Zależy nam na podniesieniu jakości obsługi klientów w dowolnym miejscu i na każdym urządzeniu. Nasz produkt już jest w sprzedaży w formie abonamentu dostępny na solarespro.com.

Mamy chęci i specjalistyczną wiedzę związaną z OZE i dotacjami. Innowacyjnie projektujemy, wyceniamy, sprzedajemy i montujemy instalacje OZE dopasowane do potrzeb współczesnego rynku. Pozyskujemy także dofinansowania i robimy to skutecznie. Energię czerpiemy z natury” – mówi Krzysztof Bartczak, założyciel EasyOZE.

montażu instalacji twojego domu, firma oze, crm do sprzedaży fotowoltaiki

EasyOZE - kontakt

Jesteś zainteresowany/zainteresowana naszymi produktami? Chcesz się z nami skontaktować? Śmiało!

  • EasyOZE – tel. +48 504 105 826, biuro@easyoze.pl
  • EasyOZE Dotacje – tel. +48 571 533 663 , +48 509 016 052, +48 515 918 184, dotacje@easyoze.pl
  • Solares PRO – tel. + 48 509 631 043, kontakt@solarespro.com

Zapraszamy także do naszej siedziby w Olsztynie przy ul. ks. kard. S. Wyszyńskiego 1, lok. 1 (CEZAL, budynek A) w godz. 8:00-16:00.

Cezal EasyOZE Olsztyn
EASY OZE sp. z.o.o. w lokalu nr 1 w CEZAL BUSINESS CENTER

Don’t speak Polish? Talk to us in English. Call: + 48 509 631 043 or write a message to: contact@solarespro.companele fotowoltaiczne cena